חודש בלי חדרי כושר מה עושים?

עבור חלק גדול מאד מהאוכלוסייה בישראל אימונים בחדר כושר הם חלק מדרך החיים, אנשים ממשיכים להגיע לאימונים גם בתקופות קשות בחייהם, קשיים כלכליים, קשיים בזוגיות, משבר נפשיים, תקופות לחוצות בעבודה, תקופה הראשונית של ההורות ועוד מכשולים רבים עליהם דילגו במהלך השנים והתמידו בביקוריהם בחדר הכושר, אבל פתאום כרעם ביום בהיר מדינת ישראל כולה נכנסה לסגר בעקבות משבר הקורונה, חדרי הכושר כמו כל שאר העסקים בהם יש התקהלויות נסגרו והאנשים שחדר הכושר היה חלק מחייהם במשך כל כך הרבה זמן פתאום מוצאים את עצמם ללא שגרת אימונים סדירה.

בכתבה זו נעסוק במה ניתן לעשות כדי לשמור על הכושר בבית, גם אם זה לא באותם עוצמות שזה נעשה בחדר הכושר העיקר להמשיך ולהפעיל את הגוף.

איך ממשיכים להפעיל את הגוף?

אז חדר הכושר נסגר וכל האנשים שספורט הוא חלק מחייהם פתאום אמורים למצוא דרך אחרת לשמור על פעילות, זאת כאשר גם היציאה לפארקים ובכלל מעל 100 מטר מהבית אסורה בהחלט, אז איך שומרים בכל זאת על כושר?

  • הופכים להיות יצירתיים – זה הזמן להפוך עצמכם ליצירתיים, פנו אזור בבית והפכו כל רהיט למכשיר כושר מאולתר.
  • משתמשים המון ביוטיוב ובערוצי סושייאל אחרים לאימוני כושר מסודרים – השתמשו באינטרנט כדי ללמוד תרגילים ואימוני כושר ביתיים.
  • משתמשים הרבה בזום – השתמשו בזום כדי לעשות אימוני כושר עם חברים או עם מדריכים שאיתם עבדתם לפני משבר הקורונה.
  • רוכשים דרך האונליין מכשירי כושר ביתיים – רכשו דרך אתרי הרשת השונים מכשירי כושר ביתיים, משקולות, אופני כושר, רצועות אימון וגומיות.