כל אחד יכול להיות בודי בילדר או רק מי שהגנטיקה מתאימה לו?

גוף שרירי וחטוב הוא החלום של גברים רבים. העניין הוא שיש הבדל בין גוף חטוב ושרירי, כזה שכייף להשוויץ בו וללכת לים בלי חולצה לבין בודי בילדר שמוגדר היום כמקצוע ספורט לכל דבר. הרי כל אחד ואחת מאיתנו יכול לעשות מנוי לחדר הכושר, להקפיד על תכנית אימונית מסודרת לצד תפריט תזונתי מובנה ולהתחיל לפתח שרירים. אבל כדי להיות בודי בילדר זה דורש הרבה מעבר לזה.

מדובר בתפריט תזונתי הזוי שמונע מאיתנו לצרוך המון סוגים של מזונות ולהקפיד על אימונים מטורפים. חשוב לדעת שלגנטיקה אין כל כך קשר לזה ואם מקפידים על תזונה נכונה, אם מקפידים לעשות הכל לפי הספר ואם לוקחים מישהו שהוא בודי בילדר בעצמו, גם אם אתם נמוכים, גם אם יש לכם חילוף חומרים מהיר או איטי וגם אם אתם כרגע לא מצליחים להרים יותר מחמישה קילו, עדיין עם אתם נחושים ואתם רואים את זה כמטרה המרכזית שלכם, אתם יכולים לעשות את זה.

למעשה, מדובר באנשים שמקפידים על בין 6-8 ארוחות מובנות, צריכה של ויטמינים, חלבונים ומעקב על אימונים. בתקופות של תחרויות, הם מתאמנים כל יום. מכיון וכדי להיות בודי בילדר חייבים לצרוך כמות קלוריות מסוימת, אז פורסים את זה לאורך היום כי זה פשוט בלתי אפשרי לצרוך כמות כזו בשלוש ארוחות.  זה דורש המון. המון זמן, המון כוח רצון והתמדה. כי יש לא מעט פיתויים בחוץ.