לא על הספורט לבדו תרדו במשקל

ספורט הוא דבר מעולה לגוף ולנפש, הוא מזרים את הדם בוורידים, הוא מוריד סיכוי לחלות במחלות לב וסכרת והוא תורם גם לחילוף החומרים ולמראה החיצוני שלנו, אבל… רבים נוטים לחשוב שמספיק אימון כושר אינטנסיבי כדי להשיל את עודפי המשקל המצטברים ופה הטעות שלהם.

פעילות גופנית מסייעת לירידה במשקל בכך שהיא משפרת את תפוקת חילוף החומרים בגוף, היא מסייעת בשריפת קלוריות בזמן הפעילות אבל אם לא תקפידו על תזונה נכונה הפעילות הגופנית לבד לא תוכל לסייע לכם לרדת במשקל.

אז איך משלבים ביניהם?

העצה הכי טובה לירידה במשקל היא שילוב של דיאטה שתהפכו אותה לדרך חיים לצד פעילות גופנית, כלומר תמצאו לעצמכם תזונה שאתם מסתדרים איתה והיא לא מקשה עליכם, לא גורמת לכם להיות רעבים כל הזמן והיא משתלבת בחייכם בצורה טובה לצד פעילות גופנית.

איך למצוא דיאטה שכזו?

בימינו אין מחסור בסוגי דיאטות, יש מבחר עצום שזמין לכל אחד ברשת כמו לדוגמא ההמלצות של חלי ממן לתזונה יומית, על ידי כניסה לאתר האינטרנט שלה תוכלו לבנות תפריט מותאם במיוחד עבורכם ללא כל צורך בתשלום או מעקב דיאטנית.

כמובן שגם אפשר להתייעץ אצל דיאטנית לרוב אלו התוצאות הכי מהירות שתשיגו אבל כשאתם מרזים בזכות דיאטנית אתם לרוב גם מפתחים סוג של תלות בה וברגע שאתם מפסיקים את הפגישות איתה לרוב תפסיקו גם את הדיאטה והתפריט המיוחד שלכם.