החורף הגיע איך שומרים על כושר ולא מתעצלים

החורף כבר הגיע ואיתו יורדת באופן משמעותי רמת הפעילות הגופנית שלנו, הלילות הקרים בשילוב עם העייפות גורמים לרובנו להיות יותר עצלנים ופחות פעילים, הרצון החזק להתחמם מול הטלוויזיה ולהישאר ייבש מנצחים ברוב הקרבות מול הרצון לצאת לריצה או רכיבת אופניים בחוץ, אז מה עושים שונה החורף הזה כדי לשמור על רמת פעילות גופנית גבוה כמו זו של הקיץ אם לא יותר?

בכתבה זו נעסוק בכמה דרכים קלות לשמור על רמת אינטנסיביות גבוה של פעילות גופנית בחורף בלי להיכנע לתנאי מזג האוויר.

תשדרגו את עצמכם

התשובה לאיך שומרים על אותה רמת אינטנסיביות של פעילות גופנית כמו בקיץ היא מאד פשוטה וקלה, תשדרגו את עצמכם מפעילות גופנית בחוץ לפעילות גופנית בבית באמצעות מכשירים שונים או פעילות גופנית מקבילה.

פעילות גופנית בבית תשאיר אתכם בפוקוס על רמת האינטנסיביות של הפעילות הגופנית שלכם כיוון ואין צורך לצאת לתנאי מזג האוויר הקשים שבחוץ ובנוסף יש בונוס שתוכלו לראות טלוויזיה תוך כדי פעילות גופנית ולהעביר את הזמן בצורה מהנה יותר.

  • אופני כושר – אופני כושר יחליפו את האופניים האמיתיות שלכם, תתפלאו לגלות שרמת הפעילות באופני כושר יכולה להיות הרבה יותר קשה ומאתגרת מאשר אופניים רגילות זאת כמובן אם אתם בוחרים בכך, כיוון שבזמן שאתם רוכבים באופניים רגילות המסלול משתנה, יש לפעמים ירידות העליות לפעמים לא כאלו חדות וקל יותר לעלות אותן יש רגעים שהאופניים נוסעות לבד מהמומנטום של הדחיפה שלכם קודם לכן ואתם מרשים לעצמכם לרגע להפסיק לפדל כל זאת אין באופני כושר כל הזמן לוחצים ואם האימון הוא של שעה אז שעה אתם לא מפסיקים לפדל ואין ירידות ואין תירוצים, אם אתם ממש רוצים לקרוע את עצמכם אתם שמים את האופניים על הדרגות הקשות ביותר.
  • מכשיר ריצה – אם אתם כאלו שרצים כמה פעמים שבשבוע בחוץ הרשו לעצמכם לפחות לחורף לקנות מכשיר ריצה ביתי והשתמשו בו רק שיש גשם או ממש קר ואתם חושבים להישבר ולא לצאת לרוץ.
  • שק אגרוף – אימון אגרוף הוא אימון אירובי חזק שישרוף לכם קלוריות ויכניס אתכם לכושר סיבולת לב ריאה.