פנקי את עצמך: קחי מאמן כושר אישי

החיים שלך לא בדיוק תותים – יש בהם הרבה עבודה, משימות, לחצים וטרדות כאלה ואחרות. אבל היי, זה לא חייב להיות כך. את יכולה במספר החלטות שאת עושה עם עצמך לפנק את עצמך ויותר מזה – לפתח ולהעשיר את עצמך מאוד. הרי לך מספר רעיונות והמלצות איך את יכולה לעשות זאת. ולא, לא חייבים לציין את יום האישה בשביל לפנק את עצמך בקטנה מדי שבוע ושבוע.

רכשי כרטיסייה לבית הקולנוע – את אוהבת קולנוע? אל תמנעי מעצמך את התענוג התרבותי הזה. את אוהבת הצגות? עשי מנוי לתיאטרון. את יכולה ללכת עם חברות או לבד, לתכנן מראש ערב של פאן ולהתגנדר במיוחד, ואת יכולה גם ללכת סתם כך באמצע היום אם יש לך יום חופשי. אם את רוצה ממש לפנק את עצמך תביאי אותה עם כרטיסים לסרט ב-VIP. אין כמו ארוחה טעימה לפני הסרט ולהתכרבל במושבים עם ספות עור ולנשנש כאוות נפשך גלידות וחטיפים. גם אם אין לך בן זוג, מצאי חברות שיזרמו אתך על קומדיית בנות מטופשת.

קחי לך מאמן כושר אישי – את כל הזמן קמה ונופלת, קמה ונופלת, בכל הקשור לביקורים בחדר הכושר. יש לך באופן פורמלי מנוי, אבל באופן מעשי את מבקרת במכון פעם בחודש, מסמנת את הוי החודשי. או לחילופין, את מתאמנת כמה פעמים בשבוע, לפחות פעמיים, אבל לא רואה תוצאות מרשימות. הגיע הזמן לקחת מאמן כושר אישי שילווה אותך לאורך כל התהליך הקשה והלא פשוט של להפוך לבחורה ספורטיבית וחטובה להפליא. קשה לעבוד את זה לבד ובלי הכוונה, אז פנקי את עצמך עם מאמן כושר כמו שיש לכל המפורסמים. זה לא כזה יקר וזה ממש מגניב.

פריזורה חדשה ומרשימה – כמה שעות במספרה יכולות להפוך עולמות ולחולל פלאים בחיים האישיים שלך. מראה חדש ומרענן יקצור אחריו אינסוף תגובות חיוביות וטובות מהסביבה הקרובה, וכל זה בגלל מספריים, פן וצבע. קטע הא? השיער הוא המסגרת של הפנים שלנו, ועם המסגרת הנכונה את, הכוכבת שממוקמת בתוך המסגרת יוצאת מהתמונה כמו גדולה. אספי המלצות על מספרות מומלצות ולכי לנסות אחת מהן.

ספא ספא ספא – מתי בפעם האחרונה עשית לעצמך יום כיף במכון ספא? אם את לא זוכרת וזה היה לפני כמה שנים, אז קבעי לך תור בהול, וקחי אתך חברה טובה או את בן הזוג (שאיפה הוא היה כל הזמן הזה? איך הוא לא הפתיע אותך עד היום, הא?). חבילות ספא בסך הכול לא עולות הון, והן כוללות מסאז', ג'קוזי, טיפולי פנים, סאונד וטיפולים נוספים שעושים רק טוב לגוף ולנפש. הזדמנות נהדרת להתנתק מכל תלאות החיים ולהרגיש שהחיים האלה הם באמת תותים. עוד יותר מומלץ ללכת על יום פינוק כזה במלון, ביחד עם ארוחה מפנקת אחרי כל הספא.